Atgal į sąrašą

Anna Wintour

Ir velnias dėvi kailinius...

Per daugiau nei dvidešimt vadovavimo metų žurnalui „Vogue“, Anna Wintour tapo tikra legenda. Griežta bobo stiliaus šukuosena (šios ji nekeičia nuo keturiolikos metų, kartais tik perdažo plaukus), akiniai nuo saulės, elegantiški aukštakulniai ir klasikiniai garsių dizainerių drabužiai – pagrindiniai Wintour įvaizdžio atributai.

Mados diktatore praminta A.Wintour puikiai žino, kad ji – beprotiškai įtakinga ir galinga persona. Jai nesvarbu ar kritikuoti savo asistentę dėl ataugusių plaukų šaknų, ar patį G. Armani ir pavadinti jo kolekciją banalybe. Vienas šios moters žodis gali visiškai sužlugdyti arba iškelti į padanges – daugelis dizainerių įsitikę, kad jų drabužiui atsiradus žurnale, tas modelis tuoj pat išparduodamas.

Anna teigia, kad „Vogue“ formuoja supratimą apie skonį, grožį ir madą. Pradėjus vadovauti Wintour, atgijo ir leidinio viršeliai – rodėsi išskirtinių tipažų merginos, vilkinčios brangius dabužius.

„Man patinka kailiniai. Dėl grėsmės būti užpultai turiu samdytis apsaugą, bet neketinu nustoti jų vilkėti" – ši iškalbinga frazė ne kartą nuskambėjo iš ponios Wintour lūpų taip, kaip ir dažniausiai jos sakomas posakis: „Kelkite lygį! Juk tai - „Vogue".

Kailiniai.lt pažvelgė į mados diktatorės kailinių garderobą...