Atgal į sąrašą

Vairuojanti moteris

Kaip prižiūrėti kailinius vairuojančioms automobilį

Kažkada moteris už vairo vyrams sukeldavo plačią šypseną. Jai nebuvo gailima kandžių replikų ir kvailų juokelių. Tačiau šiandien, vairuojanti moteris – kasdienybė. Tiesa, šaltomis žiemos dienomis vairuoti tenka apsivilkus kailinius. Ilgas sėdėjimas gali apgadinti ploną kailį, todėl vairuojančios moterys savo prabangiam apdarui turėtų skirti daugiau dėmesio.

Visų pirma, daug laiko už vairo praleidžiančios moterys turėtų rinktis kailį, kuris lėčiau susidėvi. Plonas triušio ar šinšilos kailiukas susidėvės greičiau. Gražu, bet nepraktiška. Tokie kailiniai savo prekinę išvaizdą išlaikys daug trumpiau, o kitą žiemą su jais galbūt teks ir atsisveikinti. Automobilio sėdynių taip pat "nemėgsta" ilgo plauko kailis, pavyzdžiui, lapės. Jis praras savo žvilgesį ir tiesiog nusidėvės.

Jei esate aktyvi vairuotoja, rinkitės trumpus kailinukus, nes ilgi kailiniai nuo dažno sėdėjimo gali tiesiog prarasti savo formą. Geriausias pasirinkimas vairuotojoms - trumpi audinių kailinukai, kitaip dar vadinami “Auto Ledi”.